5 C
Paris
Friday, January 27, 2023

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

حضور فعال مجاهدین خلق در جنگ های داخلی سوریه

Carla del Ponte accuse à son tour les rebelles d’utiliser du gaz sarin en Syrie

بنا به گزارش خبرگزاری های بین المللی؛روزنامه “زودويچ زوريخ” آلمان در گزارشي نوشت ده‌ها تن از اعضای سازمان مجاهدین خلق وارد سوريه شده و در درگيري‌هاي اين کشور مشارکت کردند.

اين روزنامه در ادامه گزارش خود همچنين از ديدارهاي مخفيانه برخي از سران ائتلاف ملي مخالفان  سوريه و فرماندهان مجاهدین در پاريس خبر داد و افزود اين ديدارهاي محرمانه در راستاي هماهنگي دو طرف دراقداماتشان در داخل خاک سوريه صورت گرفته است.

روزنامه “زودويچ زوريخ” با اشاره به اينکه حضوراعضای سازمان مجاهدین در سوريه با هماهنگي گروه موسوم به ارتش آزاد صورت گرفته است افزود براساس گزارش‌ها تاکنون نزديک به ده تن ازواحد های عملیاتی این گروه در استان “حلب” کشته شده اند.

پیش از این نیز رادیو بین المللی فرانسه  RFI در مقاله ای تحت عنوان ” رویارویی سازمان مجاهدین خلق و جمهوری اسلامی در سوریه؟ ” به قلم رضا تقی زاده ، فعالیت های سازمان تروریستی مجاهدین خلق در سوریه را افشا نموده و نوشته بود آنها دلیل مشارکت خود در جنگ با بشار اسد را جنگ با حکومت ایران عنوان نموده اند!

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط