5 C
Paris
Friday, January 27, 2023

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

توهین، تهمت و اتهام بدون عقوبت قضائی نمی ماند

Terrorist Organization; Mujahedin-e-Khalq (MeK)

سایت اینترنتی “اتحاد انجمنها برای ایران آزاد” در بالای مطلبی تحت عنوان “حضیض خیانت و ابتذال” که به قلم آقای جواد حبیب پور منتشر نموده است، تصویر زیر را چاپ کرده است:

ghahreman_tohin_bedone_oghobate_ghazaee_nemimanad

در تصویر فوق در کنار پیکرهای خونین مجاهدین اعدام شده در قرارگاه اشرف که در دهم شهریور 1392 توسط نیروهای کماندوئی عراقی به قتل رسیده اند، و در کنار عکس شش نفر از همین کشته شدگان که عضو شورای ملی مقاومت بوده اند، در ستون سمت چپ تصویر، عکس ده نفر  از جداشدگان از سازمان مجاهدین خلق و شورای ملی مقاومت و یا منتقدین و مخالفین این سازمان آورده شده است.(که عکس من نیز در بین آنها قرار دارد) بر بالای سر این افراد نوشته شده است “خائنین را بشناسیم”. در زیر عکس این ده نفر که بر روی چهره آنها ضربدر قرمز کشیده  شده است، تیتر زیر آورده  شده است: “خیانت خائنینی که جاده صاف کن های رژیم و مالکی در حمله و قتل عام در اشرف بودند را هرگز نه می بخشیم و نه فراموش می کنیم.”
در زیرِ تیترِ فوق نیز این جمله از خانم مریم رجوی داخل گیومه نقل قول شده است: “این حمله در عین حال بر طینت واقعی دسیسسه ها و هجوم گسترده سیاسی و اطلاعاتی ماه های اخیر علیه مقاومت ایران دلالت می کند. در نيمه فروردين گذشته، آخوند مصلحی وزير اطلاعات ولايت فقيه در سفر به عراق و تأکيد بر «هماهنگی های صورت گرفته» برای «جمع کردن اين مجموعه از عراق» تدارک اين کشتار را در فاز تازه يی آغاز کرد. برای زمينه سازی سياسی و روانی آن، يک پروژه اطلاعاتی و تروريستی در خارج ايران به جريان درآمد که در آن ريزه خواران و سرانگشتان رژيم برای رد يابی رهبر مقاومت، چنگ انداختن بر آلترناتيو دمکراتيک، کوشش برای متلاشی کردن شورای ملی مقاومت و به راه انداختن سيلی از دروغ ها و يک کارزار گسترده لجن پراکنی به کار گرفته شدند.”
به نظر می رسد طراح و تهیه کننده تصویر فوق با الهام از گفته های خانم رجوی بوده که ده نفری که عکس آنها را در تصویر آورده “خائنین جاده صاف کن رژیم و مالکی (نخست وزیر عراق) و جاده صاف کن حمله و قتل عام در اشرف” خطاب کرده است.
این تصویر با نوشته های همراه آن تلاش دارد تا به خوانندگان یا ببینندگان این مطلب این موضوع را القاء نماید که افرادی که در تصویر آورده شده اند “زمینه ساز” قتل عام مجاهدین در اشرف هستند.
نوشته های این تصویر و هدفی که این کار دنبال می کند به لحاظ حقوقی و براساس قانون جزائی کشور محل سکونت من (کشور آلمان) مصداق اتهام بی پایه و اساس، دروغ، تخریب چهره و شخصیت و تلاش برای خراب کردن اعتبار و شخصیت افراد می باشد. بر همین اساس می توان برعلیه نویسنده مقاله، تهیه کننده تصویر، مدیر یا سردبیر سایت اینترنتی “اتحاد انجمنها برای ایران آزاد” اقدام قضائی کرده تا در یک دادگاه ذی صلاح به شکایت و موارد اتهام رسیدگی شود.
این سایت، نویسنده مقاله یا افراد تهیه کننده عکس به عنوان وابستگان یا هواداران به سازمان مجاهدین خلق ایران با اقدامشان پای خانم رجوی به عنوان الهام دهنده برای چنین اقدامی را نیز به این موضوع کشانده اند. به این ترتیب این سازمان نمی تواند بعدا نویسنده این مقاله و تهیه کننده این تصویر و مسئولین سایت را “افراد خود سری” معرفی کنند که بدون اجازه یا اطلاع رهبری سازمان مجاهدین به این کار اقدام کرده اند.
تجربه ی تلخ فتواهای صادر شده در ایران که بر اساس آن “گروه های خودسر” انسان های بیگناه را در خیابان و خانه سربریده اند نباید یک بار دیگر تکرار شود. کسانی که امروز در کشورهای امن غربی نشسته و چنین اتهاماتی را منتشر می کنند باید بدانند که قبل از آنکه پای آنها به ایران رسیده و قدرت را به دست بگیرند تا فتوای مورد نظرشان را آنطور که دوست دارند به اجرا بگذارند، امروز و همینجا و بر اساس قوانین همین کشورها، باید در برابر عمل خود و اتهامات بی پایه و اساسی که منتشر می کنند پاسخگو باشند. جواب دگراندیشان و منتقدین و مخالفین سازمان مجاهدین خلق و رهبری آن را با منطق و استدلال بدهید و نه با تهدید و اتهام پراکنی.
در همین جا به عنوان یکی از آن ده نفر که عکسش در تصویر فوق آورده شده است، مدیران یا مسئولین سایت “اتحاد انجمنها برای ایران آزاد” را مورد خطاب قرار داده و از آنها می خواهم یکی از گزینه های زیر را انتخاب کنید:
1- رسما و کتبا و در سایت خود با انتشار مطلبی توضیح دهید که به چه دلیل و بر اساس کدام دلایل و اسنادی افرادی که عکس آنها را در تصویر فوق به چاپ رسانده اید را “خائن و جاده صاف کن کشتار و قتل عام در اشرف” معرفی کرده اید؟
2- نام فرد تهیه کننده این تصویر و آن مسئولی در سایت که بطور مستقیم در جریان تهیه این تصویر و نوشته های آن بوده است را اعلام کنید تا بتوان به لحاظ حقوقی بر علیه همان شخص یا اشخاص اقامه دعوا نمود. در صورتی که مایل به اعلام آدرس پستی این فرد یا افراد نیستید، آدرس پستی سایت خود یا وکیل این افراد را اعلام نمائید تا بتوان برای به جریان انداختن مراحل قانونی و ارسال مکاتبات از طریق وکیل یا دادگاه با آن تماس گرفت.
3- به طور رسمی و کتبی از افرادی که به آنها این اتهام زده شده است عذر خواهی کرده و آن را درسایت خود منتشر نمائید.
4- لطفا تا تاریخ 18 اکتبر 2013 پاسخ خود را به آدرس ایمیل شخصی من که در زیر می آید ارسال و گزینه مورد نظر خود را مشخص کنید. آدرس ایمیل شخصی من:
hanif.h@gmx.de
این مطلب برای سایت “اتحاد انجمنها برای ایران آزاد” از طریقی که در خود این سایت اعلام شده (صفحه ارتباط با ما) ارسال می گردد.
این نوشته برای اطلاع افکار عمومی در سایت پژواک ایران نیز منتشر می گردد.
با احترام
حنیف حیدرنژاد
17 سپتامبر 2013
توضیح: در این نوشته من وکالت یا نمایندگی هیچ یک از افراد دیگر که عکس آنها در تصویر آورده شده را ندارم و منظور از اقدامات قانونی که به آن اشاره شده، آن اقداماتی است که شخص خود تحت عنوان شاکی خصوصی در نظر دارم دنبال کنم. در صورت تمایل دیگر افرادی که عکس آنها در این تصویر آمده مسلما ابعاد حقوقی کار بسیار متفاوت خواهد شد
منابع:
جواد حبیب پور – حضیض خیانت و ابتذال
http://farsi.fffi.se/%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D8%AD%D8%A8%D9%8A%D8%A8-%D9%BE%D9%88%D8%B1-%D8%AD%D8%B6%D9%8A%D8%B6-%D8%AE%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%AA-%D9%88-%D8%A7%D8%A8%D8%AA%D8%B0%D8%A7%D9%84/
مريم رجوی: در خون و آتش فرو بردن اشرف و پنجمين قتل عام مجاهدان آزادی رژيم ولايت فقيه را از سرنگونی حتمی نجات نخواهد داد
http://www.mojahedin.org/news/134599

منبع:پژواک ایران

 

 

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط