3.1 C
Paris
Friday, December 2, 2022

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

تهدید به ترور منتقدین و جداشدگان توسط رجوی

Les-agents-de-Radjavi-ont-attaqué

رهبری مجاهدین بعد از 10 سال رنگ کردن کشورهای اروپایی با موازین حقوق بشر،اثبات کرد که به هیچ منشوری متعهد نبوده و شمشیر و بمب اش را هیچوقت از کمرش باز ننموده است.رهبری مجاهدین اثبات کرد که همچنان رهبر یک گروه تروریستی است و با سوءاستفاده از قوانین اجتماعی و حقوق بشری اروپا برای خود و اعضایش پناهندگی گرفته و برای چنین روزهایی لنگر انداخته است.

روز جمعه 13 سپتامبر 2013 برابر با 22 شهریور 1392 ، سایت های سازمان مجاهدین خلق با انتشار اطلاعیه ای ، منتقدین،جداشدگان و سران دولت ایران را علنا به ترور و حذف فیزیکی تهدید نمود.

این اطلاعیه که تحت عنوان” اظهارات سخنگوی مجاهدين درباره عربده های رژيم کثيف آخوندی و وحوش و سگهای زنجيری” روی سایت ها منتشر گردید، موضع گیری رسمی رهبران مجاهدین در پاسخ به فروپاشی پادگان اشرف و نسبت به غیر خودی ها است.

در این لینک ها؛

http://www.mojahedin.org/news/135357

http://www.aftabkaran.com/akhbar.php?id=12669

https://www.besoyepirozi.com/index.php/report-news/moghavemat/ashraf-and-liberty/6005-2013-09-13-17-19-35

در این اطلاعیه آمده است؛ ” سخنگوی مجاهدين درباره عربده های رژيم کثيف آخوندی و وحوش و سگهای زنجيری آن در عراق و تمام بوزينگان نظام که در اين سو و آن سوی جهان با ريش و تسبيح با ادا و اطوار فرنگی در بلندگوهای استعماری به پارس کردن عليه مجاهدين پرداخته اند گفت: سوزش ولی فقيه ارتجاع و وزارت شکنجه و جاسوسی از دست نيافتن به هدف اصلی در قرارگاه اشرف بسيار قابل فهم است و از اين رو آنان بسا بيشتر از اين بايد يقه بدرانند و سينه چاک بدهند. اما مردم ايران با مجاهدان قهرمان و ارتش آزادی ستان در چارچوب مؤسسان چهارم به راه پرشکوه خود تا گسستن بند از بند رژيم کثيف ولايت فقيه و کوتاه کردن دست ايادی ارتجاع و استعمار و ريشه کن کردن آنها از ايران زمين ادامه می دهند. سخنگوی مجاهدين افزود: قاتلان جنايتکار در هر لباس و به ويژه در لباس آخوندی و پاسداری می توانند مطمئن باشند که حساب يک به يک اين خونها را مانند لاجوردی و صياد شيرازی و آخوندهای ترکيده از قبيل صدوقی و دستغيب و اشرفی اصفهانی و هاشمی نژاد و آخوند مدنی پس خواهند داد.

تهدید به ترور در روز روشن،با انتشار اطلاعیه و از زبان سخنگوی نامعلوم ومعرفی ناشده مجاهدین در «اسلو» یا «اروپا»، یعنی بازگشت فکری و ابزاری به سال های دهه شصت.چرا که بر اساس این اطلاعیه همگی باید، “ مطمئن باشند که حساب يک به يک اين خونها را مانند لاجوردی و صياد شيرازی و آخوندهای ترکيده از قبيل صدوقی و دستغيب و اشرفی اصفهانی و هاشمی نژاد و آخوند مدنی پس خواهند داد.

ظاهرا رجوی فراموش کرده چند سال پیش در اروپا و سال گذشته در آمریکا به این دلیل از لیست تروریستی بیرون آمده است که دست از عمل تروریستی شسته و از درون نیز آنقدر متحول و متعهد گردیده که فقط با ابزار سیاسی، خون بازی خود را در آخرین مراحل بازنشستگی ادامه خواهد داد.

اما موضع اخیر و زبان سرخ رجوی که گویا همه بدبختی های خود را از سر منتقدین و جداشدگان می بیند، خط بطلان آشکاری است بر همه تعهدات بین المللی و خصوصا تعهداتی که موجب خروج آنان از لیست سیاه آمریکا و اروپا گردید!

این واکنش غضب آلود،اکنون می تواند دستمایه همه منتقدین،جداشدگان و حتی کشورهای اروپایی گردد تا آنچه در نهانگاه فکری و عملی رجوی وجود داشت را آشکار سازند و مدل “اشرفی فروریخته” را به دنیا معرفی نمایند.

گرچه شخصا معتقد نبوده و نیستم که حتی یک ذره در تمامیت مجاهدین و رهبرانشان تغییری رخ داده باشد.این حرکت آشفته نشان داد که رجوی امید ها و آرزوهای سی ساله را برباد رفته دیده و فروپاشی پادگان اشرف،قلب تشکیلات مجاهدین را شکافته و او را نسبت به بقای بی مقدار خود نا امید نموده است.اطلاعیه مجاهدین و موضع گیری  ابلهانه سخنگوی اش اثبات کرد که رجوی حتی متحدین و لابی های جنگ طلب خود را فریفته و جز عمل تروریستی و آدم کشی حرفه دیگری بلد نیست.

رهبری مجاهدین بعد از 10 سال رنگ کردن کشورهای اروپایی با موازین حقوق بشر،اثبات کرد که به هیچ منشوری متعهد نبوده و شمشیر و بمب اش را هیچوقت از کمرش باز ننموده است.رهبری مجاهدین اثبات کرد که همچنان رهبر یک گروه تروریستی است و با سوءاستفاده از قوانین اجتماعی و حقوق بشری اروپا برای خود و اعضایش پناهندگی گرفته و برای چنین روزهایی لنگر انداخته است.

آیا از اینکه کشورهای اروپایی اعضای کمپ لیبرتی را نمی پذیرند، دلیلی جز بر شناخت ماهیت تغییر ناپذیر مجاهدین دارد؟

اکنون نوبت منتقدین و همه آنهایی است که نسبت به وقایع اخیر پادگان اشرف موضوع گیری کرده و تلاش کردند، خانواده های داغدار از دست سازمان رجوی را با “دید انسانی وحقوق بشری” دلداری دهند.باید تلاش کنند با بکارگیری اخلاق و منطق نسبت به مواضع ضد انسانی رجوی و آمادگی اش برای آدم کشی در اروپا و سرتاسر جهان،شفاف سازی نموده و آن را محکوم نمایند.با نامه نگاری به مجامع بین المللی و مراجع قانونی کشورهایی که زندگی میکنند،نسبت به تهدیدات آشکار مجاهدین هشدار داده و اروپایی ها و آمریکایی ها را از عدم تغییر مواضع مجاهدین و دیدگاه خطرناک آنان راجع  به دگراندیشان را آگاه سازند.تا نسبت به وجدان خود بی حساب گردند.فراخوان داده و تهدیدات تروریستی رهبران واعضای مجاهدین را محکوم نمایند!

  15 سپتامبر 2013

جواد فیروزمند

***

تصویری از اطلاعیه تهدید به ترور و زنجیر پاره کردن باند تروریست رجوی

رجوی و باند تروریستی اش،جداشدگان و مننتقدین را مزدور حکومت ایران می نامد

تا ریختن خون آنان به این شکل مشروع گردد

radjavi_terrorism-13sep2013

***

این فیلم  گویای گوشه ای از وحشی گری چماقداران باند تروریستی رجوی در تهاجم به تظاهر کنندگان است:

 در دقیقه ۱٫۲۳ فیلم یکی از تروریست های رجوی به یکی از تظاهر کنندگان می گوید؛

آمده ایم اینجا بکشیمتون

 

 

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط