11.9 C
Paris
Tuesday, May 30, 2023

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

تساوی تیم ملی فوتبال ایران و سوریه در مالزی

بنابه گزارش رسانه ها، تیم ملی فوتبال ایران روز سه‌شنبه ۱۵ نوامبر در ورزشگاه تانکو عبدالرحمان مالزی در حضور ۶ هزار تماشاگر مقابل تیم ملی سوریه با نتیجه مساوی بدون گل متوقف شد.
بارندگی و زمین بسیار ناهموار بازی دو تیم را تحت تاثیر قرار داده بود به نحوی که جا به جایی توپ در زمین با دشواری صورت می‌گرفت. سوریه نیز بازی درگیرانه و بسته‌ای را ارائه کرد تا بتواند با کسب یک امتیاز همچنان به صعود امیدوار بماند.
در دیگر بازی‌های مرحله نهایی در گروه اول آسیا، چین میزبان، با تساوی بدون گل مقابل قطر متوقف شد. کره جنوبی نیز توانست با نتیجه ۲ بر یک میهمان خود ازبکستان را شکست دهد.
در پایان رقابت‌های دور رفت، ایران با ۱۱ امتیاز از پنج بازی در صدر جدول قرار دارد. این تیم در دور رفت رقابت‌ها توانسته دروازه خود را بسته نگاه دارد.
کره جنوبی با ۱۰ امتیاز در جایگاه دوم است. ازبکستان با ۹ و سوریه با ۵ امتیاز سوم و چهارم هستند. قطر چهار امتیازی چهارم است و چین تنها با کسب دو امتیاز در انتهای جدول گروه اول قرار گرفته است.
از این گروه دو تیم اول مستقیم به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه صعود خواهند کرد. ایران در هفته اول دور برگشت این رقابت‌ها روز سوم فروردین ۱۳۹۶ میهمان قطر خواهد بود. ۵ روز پس از این بازی نیز در تهران به مصاف چین می‌رود.

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط