16.8 C
Paris
Friday, June 2, 2023

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

برنامه زنده اعضای جداشده از مجاهدین در تلویزیون Mardom.Tv

mardom.tv12-12-2012

حسن ختام برنامه های تلویزیونی که از یک و نیم ماه پیش شروع شده بود،خانم آن سینگلتون و آقایان علی اکبر راستگو و محسن عباسلو از اعضای جداشده سازمان مجاهدین خلق ،روز چهارشنبه 12 دسامبر 2012 برابر با 22 آذر ماه 1391،به مدت ۲ ساعت و به صورت زنده در تلویزیون Mardom.Tv ،برنامه ویژه ای با مدیریت و اجرای آقای پارسا سربی و با همراهی آقای مهندس جهانگیر شادانلو داشتند که ساعت 1200 به وقت نیویورک،1800 به وقت فرانسه و 2030 به وقت ایران پخش گردید.
در این برنامه که همراه با سئوال های پیگیر آقای پارسا سربی راجع به سازمان مجاهدین همراه بود،ابتدا خانم آن سینگلتون از انگلستان به زبان های فارسی و انگلیسی راجع به پروسه خود و اینکه چرا مجاهدین خلق را سکت و تروریست می داند سخن گفتند.او در تشریح چگونگی تبدیل مجاهدین به یک فرقه رو به زوال، از مسعود رجوی رهبری که ارتش خصوصی صدام حسین را در جنگ و آتش افروزی بر علیه مردم ایران ایجاد نموده بود، بعنوان رهبری خطرناک برای امنیت انسان ها در سراسر جهان نام برد.

ایشان در پاسخ به سئوال آقای پارسا سربی راجع به فیلم های بازمانده از ملاقات مخفی مسعود رجوی با رئیس سازمان اطلاعات و امنیت صدام ، ضمن معرفی کتاب منتشر شده خود به نام «ارتش خصوصی صدام حسین» توضیح داد که مجاهدین خلق علاوه بر مردم ایران در ترور و کشتار مردم عراق نیز دست داشته و برای جلوگیری از سقوط صدام حسین در سال 1991 به او کمک نموده اند.

در ادامه این برنامه آقایان مهندس علی اکبر راستگو و محسن عباسلو نیز ضمن تشریح چگونگی پیوستن و جدایی شان از فرقه مجاهدین خلق به بینندگان تلویزیون مردم در سراسر جهان نسبت به خطرات فعالیت های مجاهدین در اروپا و سایر کشورها روشنگری نمودند.
آقای جهانگیر شادانلو نیز ضمن تشکر از حمایت های مردمی به افشاگری راجع به خطرات سازمان مجاهدین خلق برای مردم ایران پرداختند.

ویدئوی کامل روز چهارشنبه ۱۲ دسامبر ۲۰۱۲ 

 

 

خاطرنشان می شود برنامه های تلویزیونی آریا با همین برنامه به پایان رسید.

روز و روزگار بر شما خوش

12 دسامبر 2012 

آریا ایران 

 

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط