3.4 C
Paris
Tuesday, March 28, 2023

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

برادر مجاهد جان مک کین قصاب، فرقه بیوه رجوی را بی پدر کرد!

جان مک کین ؛ در سمت خلبان جنگنده های تهاجمی نیروی دریایئ آمریکا فعالیتهای نظامی خود را آغاز کرد.مک کین پنج سال و شش ماه در اسارت نیروهای ویتنام بود. در سال ۱۹۸۱ از نیروی دریایی آمریکا بازنشسته شد و در سال ۱۹۸۲ به نمایندگی از ایالت آریزونا به عضویت مجلس نمایندگان آمریکا درآمد.

دلیل دشمنی “وتران ” جان مک کین با ایران :

جمشید تفرشیجان مک کین فقط با ایران و مردم ایران دشمنی نداشت ؛ بلکه با کشورهای منطقه ایران هم سرستیز داشت. سابقه این دشمنی هم به زمان جنگ ویتنام برمیگردد. اسارت مک کین از ۲۶ اکتبر ۱۹۶۷ آغاز شد. او در حال بیست و سومین ماموریت بمباران بر فراز ویتنام شمالی بود که اسکای هاک A-4E او مورد اثابت موشکی قرار گرفت و بر فراز هانوی سقوط کرد. هنگامی که در دریاچه تروک باک فرود آمد ؛ در حال خفگی قرار داشت که ویتنامی ها او را برای بهره گیری جهت تعویض اسراء نجات دادند. ولی آنها مک کین زخمی را که دچار شکستگی استخوان و زخم های شدید بود ؛ از مداوا سر باز زدند و به همان صورت در سلولی از وی نگاهداری کردند. ولی روزنامه های آمریکایی با دادن اطلاعات غلط به اذهان عمومی و بنا بر دستور پنتاگون ؛ نوشتند که مک کین زخمی مورد مداوا قرار گرفته است.

مک کین در سال ۱۹۷۳ از زندان آزاد شد ولی صدمات جسمی جنگ باعث شده بود که او نتواند بازوانش را بالاتر از شانه هایش بالا ببرد. ولی فقط صدمات جسمی نبود ؛ بلکه صدمات روحی زندان و شکنجه دوران زندان ؛ او را بیشتر آزار میداد.

بنا بر گزارش مرکز اطلاعات اجرای احکام اعدام آمریکا ( DPIC ) از هر ده محکوم به مرگ این کشور یکی ” وتران ” یا همان کهنه سرباز آمریکایی هست.

طبق بررسی مرکز علمی و تحقیقاتی واشنگتن ؛ اکثر این کهنه سربازان زمان جنگ ویتنام ؛ دچار بیماری ” اختلال تنش زای پس از رویداد ” ( PTSD ) هستند و این بیماری شایع ترین اختلال میان سربازان بازنشسته ارتش آمریکا هست که مک کین هم استثناء از آن نبود.

برای همین مک کین پیوسته در پی انتقام دوران اسارتش بود. او در تمام طرحهای خائینانه آمریکا در منطقه رل اساسی را بازی میکرد. مک کین صدها موشک بر روی مردم بیگناه ویتنام ریخته و صدها انسان معصوم را کشته بود و خود را یک قهرمان جنگی اعلام میکرد. حال اینکه حتی ترامپ او را مسخره میکرد و میگفت که او یک قهرمان جنگی نیست ؛ بلکه یک اسیر جنگی هست.

رونالد ترامپ این موضوع را بطور علنی در یکی از پروپاگانداهای انتخاباتی خود در سال ۲۰۱۶ بطور علنی مک کین را به سخره گرفت که او یک اسیر جنگی بوده و نه قهرمان جنگی.

او رد سال ۱۹۸۱ از نیروی دریایی آمریکا بازنشسته شد و در سال ۱۹۸۲ به نمایندگی از ایالت آریزونا به عضویت مجلس نمایندگان در آمد تا بهتر بتواند نقشه های دشمنانه خود بر علیه ایران و کشورهای منطقه را بجریان بیندازد.

شخصا با جان مک کین در جریان شهادت دادن بر علیه فرقه تروریستی رجوی آشنا شده و بمدت چند دقیقه با هم صحبت کردیم. ولی بعد از آن هرگز با این ” پدر بی پدر ” دیگر ارتباطی نداشتم .

دلایل علاقه جان مک کین به فرقه تروریستی رجوی :

مک کین در اثر همان بیماری ” اختلال تنش زای پس از رویداد ” و با حوادث رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی ؛ بهترین شیوه برای انتقام از حکام ایرانی را در فرقه رجوی جستجو میکرد. چرا که سابقه خیانت آنان برای وی و لابی های سرمایه گذار وی کاملا مشخص بود. فرقه سالها و در بحبوحه جنگ ایران و عراق در خدمت صدام حسین قرار داشت و خدمات شایانی برای صدام حسین انجام داده بود.

مریم عضدانلو قجر ؛ مانیفست حکومتی عقب مانده و ایران ستیز و تجزیه طلبانه خود را در حضور مک کین قرائت کرد. در این مانیفست ؛ قاتل کردهای عراقی یعنی مریم عضدانلو قجر که بدستور صدام آنان را به قتل رسانده بود ؛ در اینجا طرح خودمختاری کردستان ایران را مطرح میکند. یعنی طرح تجزیه ایران و از بین بردن استقلال سرزمین چندین هزارساله ما .

جان مک کین بیمار روحی روانی ؛ این دشمنی آشکار با تمامیت عرضی سرزمین ما را در هشتم فوریه این چنین عنوان کرده بود ” من همچنان اندیشناک جاه طلبی انان هستم که چیرگی ایرانی بر منطقه به ازای تاریخ است “

کسانیکه شم سیاسی و سواد سیاسی دارند ؛ معنی این سخنان را درک میکنند. سخنان ایران ستیزانه مک کین ؛ اصلا بر علیه آخوندهای حاکم بر سرزمینمان نیست ؛ بلکه هدف او تمامیت ارضی و سربلندی ایران عزیز ما هست . او بطور تلویحی میگوید که ما ایران را ضعیف خواهیم کرد ؛ ما ایران پارچه پارچه خواهیم کرد تا هوس نکند به امپراطوری گذشته برگردد .

کما اینکه اردشیر زاهدی در روزنامه هرالدتریبون به اظهارات ایران ستزانه وی شدیدا اعتراض کرد .

مشکل جان مک کین و لابی های سرمایه گذارش ؛ حکومت اسلامی و اسلام نیست ؛ چرا که رئیس جمهور خود خوانده فرقه رجوی مریم عضدانلو قجر ؛ لچک بسر در حضور وی سخنرانی میکند و سپس نوار صوتی مسعود رجوی گور به گور شده پخش میشود که میگوید حکومت ایده آل وی ؛ حکومت عدل علی هست . یعنی دقیقا همان شیوه خمینی دجال که هنگام به قدرت رسیدن میگفت الگوی حکومت وی ” حکومت ناب محمدی ” هست .

مانیفست فرقه رجوی هم ” حکومت عدل علی ” هست ؛ یعنی دو روی یک سکه چه حکومت عدل علی ؛ چه حکومت ناب محمدی.

در حقیقت برای جنایتکاران جمگی مثل جان مک کین فرقی نمیکند که حکومت ناب محمدی باشد ؛ یا حکومت عدل علی . برای دشمنان ایران مهم ان هست که ایران ویران شود ؛ ایران پارچه پارچه شود ؛ چرا که ایرانی مستقل ؛ ایرانی یکپارچه و مقتدر و دارای دموکراسی و حکومت مردمی ؛ با دکترین جان مک کین و مک کین ها مغایر هست .

زنده و جاوید باد ایران
نابود باد دشمنان ایران

(۱) – وتران / به کهنه سربازان آمریکایی گفته میشود.

منبع؛ ایران اینترلینک به نقل از جمشید تفرشی، صفحه فیسبوک

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط