9 C
Paris
Saturday, February 4, 2023

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

باز هم ۲۰ ژوئنی دیگر و باز هم نمایشی فریبکارانه +افشاگری

yaran5

نمایشی که هر ساله درروز ۲۰ ژوئن در ویلپنت در حومه پاریس برگزار می گردد و سران مجاهدین به همراه عده ای سیاهی لشگر و تعدادی سخنور با دستمزدهای چند هزار دلاری  برای برگزاری آن، تمام  توان مالی و انسانی خود را بکار می بندند.

مدعوینی که به این گردهمایی می آیند و از پشت تریبون از آرمانهای فرقه مجاهدین به دفاع می پردازند، اکثراً شخصیت های سیاسی هستند که در لابیگری برای و به نفع مجاهدین، حضور موثری دارند.

طی سالیان گذشته که این همایش در ویلپنت برگزار میشد، مطابق مستندات بصری و گزارشات موجود در سطح رسانه های بین المللی ،همگان شاهد بودیم که غیر از سخنرانان و چند ده نفری از مجاهدین، بقیه شرکت کننده گان که از سراسر اروپا  به این تور می آیند، نه تنها ایرانی نیستند و زبان پارسی را نمی شناسند، بلکه حتی مجاهدین را هم نمی شناسند و فقط به صرف دستمزد تعیین شده شان برای شرکت در این جشن در ویلپنت حضور دارند.

این گزارش مفتضحانه  که در سال ۲۰۱۲ میلادی از تلویزیون فرانسه پخش شد، باز هم امسال ادامه دارد.

اما امسال، با حضور انجمن یاران ایران در پاریس، قبل از برگزاری این نمایش فریبکارانه، اعضای انجمن در سطح وسیع دست به افشاگری زدند.

اعضای انجمن، اقدام به تهیه بروشورهایی کردند که در آن چهره واقعی فرقه رجوی را به مخاطبان، نشان دادند.

پخش ۵۰۰۰ بروشور برای افشای فعالیتهای فرقه رجوی در میان مردم منطقه ویلپنت و مناطق مختلف پاریس، با استقبال غیرقابل تصوری از مردم همراه بود.

در این بین تعدادی از فرانسوی های ساکن در منطقه نیز به کمک اعضای انجمن در حین پخش بروشور ها آمدند و این نشان دهنده موفقیت اعضای انجمن یاران ایران و سایر انجمن های فعال  ضدمجاهدین می باشد.

چرا که همکاری فرانسوی ها در این زمینه و زمینه های دیگر، دال بر درک مردم فرانسه از  آنچه که سران فرقه رجوی می گویند و واقعیاتی که جدا شده گان افشا می کنند، است.

انجمن یاران ایران – پاریس

 ژوئن ۲۳ ژوئن  ۲۰۱۳

افشاگری و سیع انجمن یاران

yaran4

yaran1 yaran2 yaran3

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط