20.6 C
Paris
Friday, June 2, 2023

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

انگ و منگ رجوی در کمپ لیبرتی

liberty_angomang
کمپ لیبرتی در عراق

اکنون که بازماندگان خیال پرداز «استراتژی سرنگونی» از ادعاهای گذشته دست برداشته و با یک وجب آب گرفتگی «ارتش آزادیبخش» در کمپ لیبرتی، با انگ و منگ ویژه ای سونامی مبارزه با جناب کوبلر را راه انداخته اند،بد نیست نگاهی به آخرین ترفند این گروه ضد ایرانی داشته باشیم.

گروه رجوی در جدیدترین شگرد تبلیغاتی مدعی شده به سندی دست یافته که با سربرگ «کمیساریای عالی پناهندگی اتیوپی» مزین گردیده و مهر و امضا هم ندارد.اما در این سند بی نام و نشان و بی امضا که می توانست یک سال پیش در همین روزها به «مارتین ریزن» کارشناس سرپناه ساز کمیساریای عالی پناهندگی تعلق داشته باشد،مطالب مهمی عنوان گردیده که”توطئه مارتین کوبلر در جهت بی‌خانمان کردن مجاهدان اشرف و فرستادن آنها به زندان لیبرتی را برملا می کند.کاری که اجرای منویات رژیم ایران و حکومت عراق بود.

photoshop-UNHCR-Document
سند جعلی مجاهدین از اتیوپی

از وقتی رجوی با میلیون ها دلار لابی گری نتوانست دختر ژنرال آمریکایی را بجای مارتین کوبلر در عراق قالب کند،هذیان گویی آنان بر علیه او آنقدر شدت گرفته که امروزه رسما با انتشار اطلاعیه های پیاپی، نماینده سازمان ملل در عراق را مزدور جمهوری اسلامی ایران و دولت مالکی می خوانند.

سند این ادعای مضحک کاغذی با سربرگ«کمیساریای عالی پناهندگی اتیوپی»است.که برای رفع شبهه و باور پذیر کردن دیگران،نوشته اند این سند در همان جایی یافت شده که «مارتین ریزن» تا دو هفته قبل در آنجا کار می کرده است.یعنی کاغذی جعلی بدون امضا که هر فتوشاپ کار مبتدی می تواند آن را تولید نماید.

اما اطلاعیه نویسان مجاهدین معلوم نکرده اند،«سند تکان دهنده خیانت کوبلر به اصل مقدس پناهندگی!» که به بازدهی کار مارتین کوبلر در عراق دلالت داشته و علی القاعده بر اساس اتهامات مجاهدین، بجای سازمان ملل باید از اطاق کار نوری المالکی یا دفتر آقای احمدی نژاد در ایران یافت می شد،چرا بدون اسم و رسم و امضا از جای پرت افتاده ای مانند کمیساریای پناهندگی اتیوپی سردرآورده است؟

وقتی تنها کار باقیمانده برای ارتش فشل شده رجوی، یکی به میخ و دیگری به نعل زدن باشد،طبیعی است برای هر کاری بهانه ای و سندی وجود داشته باشد.باید اصل قضیه را درک کرد.اهمیت موضوع در خواسته های رجوی است.وگرنه فتوشاپ و کاغذ با انواع سربرگ هایی که رجوی نیازمند آن است همه جا یافت می شود.

خواسته سابق و فعلی رجوی ماندن در پادگان اشرف و تعویض «مارتین کوبلر» هایی است که بخواهند آنان را یک وجب جابجا یا خلع زمین کنند.همانطور که در اطلاعیه مذکور و مطلب ظاهرا افشاگرانه رجوی آشکار شده،به بهانه بیماری ناشی از ویروس آب گرفتگی در کمپ لیبرتی،آنها خواستار عودت به پادگان اشرف شده اند!

بنابر این ملاحظه می شود که درد اصلی رجوی ” خیانت مارتین کوبلر به حقوق بشر و اصل مقدس پناهندگی ”  نیست.بلکه تن ندادن «کوبلر»ها به خواسته های ضد انسانی گروه یاغی و فرو ریخته رجوی است که نه با بازگشت مجدد به پادگان اشرف علاج می شود و نه با اسکان در کاخ های بازمانده از حکومت صدام حسین.

باقی فسانه است.چرا که حتی اگر همه کارتل های تسلیحاتی جهان،اسلحه های تولیدی شان را برای همیاری با مجاهدین و سرنگونی جمهوری اسلامی تقدیم رجوی نمایند،هیچ کاری از پیش نرفته و با یک وجب آب گرفتگی در میادین خیالی رزم،ارتش اکنون بازنشته، زمین گیر شده و همین سه هزار و  چهار صد تن نیز به رفتگان خواهند پیوست.چیزی که نهایت آرزوی رجوی برای استمرار وطن فروشی و ابزار دریافت کارمزد از سازمان های جاسوسی است!

4 ژانویه 2013

محمد علوی

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط