14.4 C
Paris
Monday, October 3, 2022

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

افشای قتل زنان ناراضی مجاهدین خلق در تلویزیون Mardom.Tv

قتل زنان ناراضی در سازمان مجاهدین خلق

افشاگری فرماندهان و اعضای جداشده از مجاهدین در تلویزیون Mardom.Tv

روز چهارشنبه 5 دسامبر 2012 برابر با 15 آذر ماه 1391،خانم زهرا میرباقری،خانم نسرین ابراهیمی و آقای علی حسین نژاد از فرماندهان و اعضای جداشده مجاهدین خلق با همراهی آقای مهندس جهانگیر شادانلو در تلویزیون Mardom.Tv برنامه زنده اجرا نمودند.این برنامه دو ساعته با مدیریت و اجرای آقای پارسا سربی ساعت 1200 به وقت نیویورک،1800 به وقت فرانسه و 2030 به وقت ایران پخش گردید.خلاصه نوشتاری از برنامه اجرا شده از نظر می گذرد؛

زهرا سادات میر باقری

در این برنامه خانم زهرا میرباقری عضو سابق شورای رهبری سازمان مجاهدین که برای دومین بار روی صفحه تلویزیون ظاهر می شد، از سرنوشت غم انگیز زنانی گفت که طی سالیان گذشته در پادگان اشرف کشته یا سربه نیست شده اند.او با نام بردن از کسانیکه در این جنایات سهیم بوده و یا مستقیما دست داشته اند،مجامع حقوق بشری را به دادخواهی از قتل های فجیع درون تشکیلاتی فراخواند.

خانم میر باقری ضمن افشای مناسبات زن ستیز فرقه رجوی، تاکید داشت در مواردی شاهد ماجرای سربه نیست شدن زنان شورای رهبری بوده و در این رابطه فرماندهان ارشد سازمان مجاهدین،مریم رجوی و مسعود رجوی را مسئول قتل های مخفی درون تشکیلاتی نامید.

او اشاره کرد مریم و مسعود رجوی به زنانی که فرار را بر ماندن در کمپ اشرف ترجیح داده بودند حکم اعدام صادر کرده و پس از دستگیری آنان توسط سازمان اطلاعات صدام حسین،احکام صادره با  شیوه های گوناگون به مورد اجرا گذاشته شده است.او با نام بردن از تعدادی زن قربانی گواهی داد که خود شاهد ماجرای قتل آنان در تشکیلات مجاهدین بوده است.

نسرین ابراهیمی

خانم نسرین ابراهیمی نیز که برای اولین بار در گفتگو با تلویزیون Mardom.Tv حاضر شده بود، از روزهای نخستین پیوستن به مجاهدین در سن 14 سالگی گفت.او توضیح داد که از طریق تلویزیون مجاهدین فریب تبلیغات دروغین آنان را خورده و به پادگان اشرف رفته است.

اما وقتی متوجه گردیده وارد یک فرقه خطرناک شده و زنان درون تشکیلات مجاهدین ، برده ها و کارگران مریم و مسعود رجوی بوده و با ارزش هایی که در ذهن د اشته مغایر بوده،خواستار خروج از مجاهدین شده است.

خانم ابراهیمی در ادامه توضیح داد که به دلیل نارضایتی یک سال را در زندان داخل پادگان اشرف گذرانده و هنگام مواجه شدن با اهرم های سرکوب مجبور شده است به درون تشکیلات برگردد.او ضمن اعلام نارضایتی از آن دوران تاکید کرد وقتی به مسئولین تشکیلات مجاهدین گفت می خواهد جداشده و سراغ زندگی خود برود،آنها شروط خروج از مجاهدین را 2 سال زندان در پادگان اشرف و 8 سال زندان ابوغریب را اعلام نموده اند.مسئله ای که خانم ابراهیمی را به وحشت انداخته و مانع از جدایی آن موقع او از سازمان مجاهدین شده است.

در قسمت بعدی راجع به ترور اخلاقی،فحاشی و ضرب و شتم خود توسط چماقداران فرقه رجوی توضیح داد.او گفت مدتی که در فرانسه زندگی می کرده توسط افراد مجاهدین کتک خورده و با تلفن های مکرری که از طرف اعضای مجاهدین بوده تهدید به مرگ شده است.

خانم ابراهیمی در پاسخ به سئوالی که چرا حول اذیت و آزار مجاهدین و تهدیدهایشان به دادگاه های اروپایی شکایت نکرده ؟ توضیح داد هزینه و پشتیبانی لازم برای شکایت از مجاهدین را ندارد.

نسرین ابراهیمی که در سن 14 سالگی به  مجاهدین  پیوسته و بیش از یک دهه را با آنان گذرانده  بود ،امروز در اروپا منتقد شعار دروغین مجاهدین نسبت به زنان ایرانی است.او راجع به حجاب و روسری در سازمان مجاهدین تاکید داشت کاملا اجباری بوده و زنان در مجاهدین کارگران رنجوری هستند که باید همه چیزشان را فدای مطامع رهبری نموده و از فرامین مریم و مسعود رجوی اطاعت نمایند.او گفت زنان مجاهدین در هیچ زمینه ای تصمیم گیرنده نبوده،آزادی عمل نداشته و اساسا در فرقه رجوی با اهرم های تشکیلاتی به بند کشیده شده اند.

علی حسین نژاد

آقای علی حسین نژاد که از بغداد برای دومین بار در گفتگو با تلویزیون Mardom.Tv شرکت می کرد، فرار اعضای سازمان مجاهدین از کمپ لیبرتی را طی اخباری به اطلاع عموم رساند.او گفت تعداد 7 نفر طی چند روز گذشته از کمپ لیبرتی فرار کرده و با تسلیم خود به نیروهای عراقی خواستار جدایی از سازمان مجاهدین شده اند.آقای حسین نژاد ضمن تشریح آخرین وضعیت کمپ لیبرتی به سئوالات مطرح شده راجع به منابع مالی مجاهدین در گذشته پاسخ داد.او ضمن تداوم افشاگری های چند ماه گذشته خود که بعنوان مترجم ارشد رجوی سخن می گفت،تاکید نمود مهمترین منابع مالی سازمان مجاهدین مستمری ماهانه و سهمیه نفت آنان بود که صدام حسین تعیین کرده و توسط سازمان اطلاعات صدام به آنان پرداخت می شد.

او اظهار داشت مسعود و مریم رجوی میلیون ها دلار پول مردم عراق را به کشورهای اروپایی یا آمریکا منتقل کرده و در آن کشورها توسط افراد مختلفی در منابع متفاوتی سرمایه گذاری نموده اند.او اشاره نمود کمک های مالی مردمی که مجاهدین تبلیغ می کنند فریبی بیش نبوده و ادعای مجاهدین در مورد منابع مالی شان را نفی نموده و تاکید نمود مجاهدین در بین مردم ایران هیچگونه جایگاهی ندارند که توسط مردم کمک شده باشند!

جهانگیر شادانلو

آقای جهانگیر شادانلو که در ابتدای برنامه با آقای پارسا سربی به گفتگو نشسته بود،ضمن تسلیت برای درگذشت شادروان دکتر احسان نراقی، به افشای برخی اعمال سازمان مجاهدین و افراد وابسته به آنان پرداخت.

ویدئوی کامل روز چهار شنبه  5 دسامبر 2012

5 دسامبر 2012

آریا ایران

 

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط