4.8 C
Paris
Friday, December 2, 2022

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

از 30 خرداد باند رجوی چه خبر؟

30_khordad_1360_mojahedine-khalgh_terrorism

سی خرداد روزی است که اعضای تروریست باند رجوی با هفت تیر ، تیغ کاتر ، قمه و چماق به خیابان های تهران ریختند تا “رژیم” را با یک عمل مسلحانه درهم کوبیده و سرنگون سازند.از این رو واحد ها و جوخه های ترور به دستورمسعود رجوی هر کسی که ریش و لباس سربازی و پیراهن چینی داشت از دم تیغ گذراندند.استدلال آنها این بود که انقلاب ادعایی رجوی را دزدیده اند. حق آنها را باید کف دستشان گذاشت.بسیجی هم نباشند،ظرفیت آن را دارند.پس هر چی “سرانگشت” وجود دارد باید بمیرد تا راه “انقلاب مسعود” هموار گردد.

رجوی در خیلی از صحبت هایش گفته است تصمیم عمل مسلحانه 30 خرداد را یک شبه گرفته است.یعنی یک شبه فهمیده است که دیگر باید “مماشات با رژیم” را کنار گذاشته و چهره واقعی را عیان سازد.اما آنهایی که از زمان پهلوی با این ترکه آشنایی دارند،می گویند از فردای انقلاب رجوی گفته است؛ کار ما با “ملاها” تازه شروع شده است و این اول کار است.حکومتی که ما می خواهیم ” بی طبقه توحیدی” است.اما اینها حکومت شان طبقه ای برای جا دادن ما مجاهدین ندارد!

قصد بازبینی زمینه ها و تجزیه تحلیل آن دوران را ندارم.اما همانقدر باید گفت که اگر یادمان و یادتان باشد،آن روزها  مردم از هر طرفی زیر هجمه بودند.صدام  یک سال قبل از آن حمله کرده و قصد داشت سه روزه به تهران برسد.وقایع کودتاها،کردستان،ترکمن صحرا و از همه مهم تر تحرک تجزیه طلبان رنگانگ که ادعای مردم دوستی داشتند برای قسمت کردن سرزمین اجدادی مان چه خوابی دیده بودند؟دست بالای همه آنها را رجوی داشت که تیر آخر را به قلب مردم ایران شلیک کرد.جامعه ای را به آشوب کشید که از خاطره ها محو نشده و آثار آن هنوز پابرجا است!

بدمان یا بدتان نیاید.کلا بخشی از ما ایرانی ها خیلی چیزهایمان برعکس آنهایی است که می خواهند مثل “آدم” زندگی کنند.مثل آدم باشند و مثل آدم رفتار کنند.جماعتی که با اسلحه کشی و قتل می خواستند مدینه فاضله رجوی را در سراسر ایران پیاده کنند،دیدیم و دیدید که از “آقایی” صدام حسین شروع کردند.انقلاب نیمه کارشان را به “شهر اشرف” بردند و “جامعه ای بی خبر از همه جا” بنا نهادند که اکنون هر ناظری را به چندش وا می دارد.

از آن طرف هم بهانه “اینها”، “آنها” را وادار به خشونت کرد.هر دو طرف از هم ساختند و هشتند و بیچاره مردم کوچه و خیابان که تا می شد خوردند.بالاخره رسیدیم به اینجا که اکنون می بینیم.عده ای بدبخت فلک زده را جمع کرده اند در بیابان بی سرو ته و اسم اش را گذاشته اند “امید انقلاب ایران”!

فکر نمی کنم برای این گروه “شرم” کلمه ای قابل فهم باشد.32 سال است “30 خرداد” را به سرو کول هم می زنند و جشن و پایکوبی که “سرآغاز انقلاب نوین مردم ایران” است.اگر فرض کنیم آنموقع سرآغاز بوده،حالا چیست؟انقلابی که رجوی 32 سال است سنگ اش را بر سینه می زند چرا این همه وارفته،آدم هایش ریخته و ریشه هایش خشکیده؟مگر نه آنکه اگر تئوری رجوی درست بود و”انقلاب”،انقلاب بود حتما به ثمر می رسید!وقتی این همه سال گذشت و جز کشتار بی حاصل و خیانت به مردم نتیجه دیگری نداشت،نباید گفت این مضحکه به نوندانی بقای رجوی تبدیل شده است؟!

“رجوی” فرقه ای است که دیر شناخته شد.البته از “فرقه” او انتظار دیگری هم نیست.هر سال در آنسوی آب ها تعدادی را مجانی و با فریب به پاریس برده و خرج هتل و پول هواپیما و اتوبوس شان را می دهند تا چند ساعتی سالنی را که مریم رجوی می خواهد جنایتکاران و قاتلان مردم ایران را کبوتر آزادی جلوه دهد،پر کرده و کف و دف بزنند.بگذارید بدمند و بزنند، اما جالب این جاست که بخشی از اینها همان “انقلابیون ضد امپریالیست” دیروز هستند که ردیف به ردیف ،دوش به دوش جنگ طلبان آمریکایی پشت یک میز نشسته و می خواهند “انقلاب” شان را به مردم ایران صادر کنند!

بگذریم،فرقه رجوی امسال نیز قصد دارد سی خرداد را در حواشی پاریس گرامی بدارد.آدم هایش را بسیج کرده تا هر چه می توانند نیروی غیر ایرانی را جذب کرده و سالن سخنرانی اش را پر کنند.خوش بحالش که درد مردم ایران را ندارد. این همه از صدام برایش به ارث رسیده و می تواند با پول های خیلی درشت اش در این بازار ها ، خود را با اسم مستعار “انقلاب ایران” به حراج بگذارد.خبر جالبی که در این رابطه وجود دارد،علاوه بر تعدادی آمریکایی و فرانسوی ،نمایندگان “ارتش آزاد سوریه” است که در برنامه رجوی حضور بهم خواهند رساند!

***

ستون نویس «منتقدین یا از اینجا و آنجا»

نیما هستم،یک فعال سیاسی مثل شما و خیلی های دیگر.قصد دارم هر از چندی “از اینجا و آنجا”بنویسم.از سیاست،جامعه،ایران،خارج از ایران و از گروه رجوی که معتقدم یک فرقه خطرناک تروریستی است.تعهد و قرارداری ندارم همیشه در اینجا بنویسم.اما وقتی می نویسم،تنی از همان مردمی هستم که خیلی ها سنگ اش را به سینه می زنند.خصوصا فرقه رجوی که بعد از این همه سال سیاه نمایی، تلاش میکند خود را نماینده ما ایرانی ها جا بزند!

ستون “از اینجا و آنجا” به پیشنهاد من در این سایت باز شد.اینجا بعنوان نویسنده میهمان فعالیت می کنم و هر چه راجع به فرقه رجوی می نویسم همینجاست.بقیه نوشته هایم را در سایت های ایرانیان می توانید بخوانید یا جستجو کنید.

اگر نظر،انتقاد یا پیشنهادی دارید زیر نوشته هایم بگذارید تا بخوانم.اگر فارغ بودم حتما جوابگو خواهم بود.

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط