3.2 C
Paris
Tuesday, December 6, 2022

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

آقای نتانیاهو لطفا قربانیان و اسیران رجوی را آزاد کنید!

our men in iran_mek_pmoi_terrorism

سرگشاده با نخست وزیر آزادیخواه

اظهارات بی پایه و مضحک نخست وزیر اسرائیل در مصاحبه با بخش فارسی بی.بی.سی. و بخصوص آن دلسوزی تاریخی و عطف ایشان از بابت محرومیت ایرانی ها از پوشیدن لباس جین به گمانم می تواند تا مدتها سوژه و دستمایه استهزاء نتانیاهو و بعضا کسانی باشد که با ادعاهای مشابه خودشان را در صف آزادیخواهان مردم ایران جا زده و در قالب دادخواهی از آنها زشت ترین توهین ها را به مردم ایران روا می دارند؛ اما فارغ از هر قضاوت و داوری درباره سلامت و صداقت انگیزه های نتانیاهو، می خواهم از همین جا به ایشان متذکر شوم اگر دغدغه و تعهد شما بابت آزادی و حقوق انسان ها اینقدر جدی و عمیق و همه جانبه و … است که تحمل محروم کردن انسانی از پوشیدن لباس جین را ندارید به شما پیشنهاد می کنم بروید سراغ نجات و رها کردن کسانی که علاوه بر اینکه در طی سی و اندی سال گذشته نه تنها نتوانسته لباس جین را رویت که حتی از وجود تلفن همراه که در حال حاضر اسباب بازی بچه های زیر پنج سال ایرانی است خبر هم ندارند، اینترنت و ماهواره که جای خود دارد! من نمی دانم اگر آقای نتانیاهو بدانند در قرن بیست و یکم کسانی هستند در اطراف ایشان و نه در قبایل بدوی که نه تنها در تمام عمرشان تلفن همراه ندیده و لمس نکرده که بعضا به اعتراف خودشان وقتی برای اولین بار دیده اند کسی با موبایل حرف می زند به تصور اینکه دارد با خودش حرف می زند او را بیمار روانی انگاشته چه حالی به ایشان دست خواهد داد! در این صورت آیا برای نجات آنها چندان که برای جین نپوشیدن مردم و جوانان ایرانی احساس مسئولیت و وظیفه نموده اقدامی هم وزن خواهند کرد؟ آن هم وقتی اطمینان حاصل کنند برای نجات آنها نیازی به قشون کشی و بمباران و براه انداختن جنگ تمام عیار و سرنگون کردن رژیمی نخواهد بود، و تنها کافی است این انسان های عقب نگه داشته شده را از اسارت و اتوریته و بردگی یک نفر آزاد کنند. به یقین انجام این کار به مراتب مهمتر و انسانی تر و کم هزینه تر و پرفایده تر و هم خیلی برای ایشان با کلاس تر از سرنگون کردن یک نظام سیاسی و آن هم برای آزاد کردن شلوار جین در آن خواهد بود؛ چون مبارزه برای آزاد کردن آن عده در مقایسه با ادعایی که با واکنش هجوآمیز میلیون ها ایرانی در سراسر جهان مواجه شد، به مراتب واقعی تر خواهد بود.

شاید اگر آقای نتانیاهو تا حالا از وجود این آدم ها در قرن بیست و یکم اطلاعی نداشته باشند در کمال بهت و کنجکاوی و تعهد و از سر دادخواهی بپرسند کی؟ کجا؟ کی؟ و به این طریق تعهدشان را در قبال این افراد به رخ مان بکشند. بسیار خوب می توانیم به ایشان آدرس بدهیم. اتفاقا راه دوری هم نیست. اما عجالتا اگر آقای نتانیاهو اجازه بدهند یک نمونه از اعترافات این افراد را البته بعد از آزادشدن شان از اسارت به اطلاع برسانم تا رگ غیرت ایشان حسابی به جوش بیاید تا بتوانند با جرأت و جسارت و انگیزه مضاعف وارد عملیات آزادسازی شوند. البته می دانم آشنایی آقای نتانیاهو با سازمان مجاهدین خلق مدت ها است از حد اطلاعات ویکی پدیا گذشته و برای همین هم اصراری به شناساندن آنها نیست؛ و همچنین می دانند تا کنون شمار قابل ملاحظه ای از آن شمار سه هزار عضو به هزار بدبختی و مشکلات موفق به فرار و وارد دنیای آزاد شده اند. آنچه در پی می آید به عنوان مشت نمونه خروار از آن دست اعترافاتی است که ظاهرا باید موی بر تن شما سیخ کند، عنایت فرمائید:

“من تا روزی که به تیف رفتم نه کامپیوتر داشتم و نه تلفن دستی و نه کار با آن‌ها را بلد بودم. در تیف بود که با این دو ابزار جامعه مدرن آشنا شدم. فقط هم من نبودم یک خاطره تعریف می‌کنم. ما جزو سری آخر بودیم که آمریکایی‌ها از تیف تخلیه کردند و به شهر دهوک در کردستان بردند و در یک هتل به نام چنار اسکان‌مان دادند. بچه‌ها یک تعداد در آن جا ایستاده بودیم و می‌گفتیم این آقا چرا باخودش صحبت می‌کند. فکر می‌کردیم او دچار بیماری روانی است. بعدها متوجه شدیم او با موبایل صحبت می‌کرد و گوشی داشت. مجاهدین ما را به عنوان آگاه‌ترین اقشار جامعه معرفی می‌کردند. ما کمترین خبری از تحولات پیرامون خود نداشتیم.” امیر صیاحی

یکی دیگر هم که سالها اسیر مجاهدین بوده اخیرا در همین رابطه به رهبری سازمان نوشته:

“من صدها نفری را که در سالهای اخیر از شما جداشده اند، دیده ام. با آنها زندگی کرده ام. دمخور بوده ام… در قرن بیست و یکم تا خروج از اشرف تلفن دستی ندیده بودند. کارکرد آن را نمی دانستند. با اینترنت و ماهواره و… آشنا نبودند. حالا به دروغ عده یی را بسیج کنید تا در رسانه ها تبلیغ کنند که بزرگترین مرکز کامپیوتری در اشرف است. در کره شمالی هم این گونه تبلیغات کم نیست…” ایرج مصداقی

آقای نخست وزیر این گوی و این میدان، منتظر نجات این انسان ها هستیم.

بهار ایرانی – مجاهدین دبلیو اس

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط