22.8 C
Paris
Monday, August 15, 2022

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

آرزوی سلامتی و تکرار درخواست از آقای رجوی

hadi-ashar-tipf-iraq-2005

طی روزهای اخیر جریان وابسته به آقای رجوی تلاش دارند طوری وانمود نمایند که گویا ایشان در جریان کشتار اشرف   در این پایگاه بوده و توانسته از این مهلکه جان سالم بدر ببرد و هم اکنون نیز در گیر جابجائی و پیدا کردن محلی امن می باشد و علت سکوت و عدم واکنش به آن فاجعه  نیزبهمین دلیل است. قبل از هر چیز آرزو دارم که ایشان سالم و سلامت باشند و خداوند ایشان را حفظ نماید تا در این دنیا شاهد صحبت ها و پاسخگویی ایشان باشیم….

اما طبق معمول نکته درد آور ماجرا از این قرار است که کشتار اخیر ظاهرا  باز هم فرصتی فراهم آورده تا ایشان بروال معمولشان برای فرار از پاسخگویی  مفری پیدا نمایند….

براستی برادر مسعود! تنها ثمره ریخته شدن آن خونها این بود؟ و اینگونه حرمت آن خونها پاسداری می شود؟ تفو چرخ گردون تفو! دم و دستگاه وابسته نیز وضعیت بهتری برای حرمت نگه داشتن  ندارند و حتی ککشان هم نگزیده چرا که با چشمان حیرت زده خود در روز دوشبنه بعد از واقعه دیدم که بساط “مالی اجتماعیشان”طبق روال معمول در شهر ما پهن است، لحظاتی به صورت و چشمان این گوهر بی بدیل خیره شدم ولی هیچ اثری از تأثر در آن ندیدم… لااقل یک روز را تعطیل میکردید.

بگذریم….

من نمیدانم چه احساساتی دارید شاید که ناراحت باشید اما ناراحتی شخصی و فردی  بنده و جنابعالی دردی را دوا نمیکند، کاری از دست من ساخته نیست متاسفانه همانند همه نظامات و سیستم های توتالیتر همه کارها و تصمیمات بدست شماست و چون جان آدمها در میان است باز هم از شما می خواهم که اجازه دهید افراد از عراق خارج شوند. بدون شک در این نقطه و زمان مشکلات بسیاری وجود دارد اما برای همه ما روشن است که گره کار بدست شما باز میشود.

قدری شهامت بخرج دهید از پس پرده غیب بدر آئید خونهای ریخته شده را بهانه تغییرات قرار دهید. بغیر از دنیای تنگ و تاریک دروغ و مخفی کاری و تبلیغات پوچ  و دست به دامان “اجانب” شدن دنیای دیگری هم وجود دارد… خوبی و راستی و تکیه بر مردم  چه بدی داشت که یکبار نکردی.

 جان انسان است که کرامت دارد خود را بیش از این آلوده این روند نکنید. من تا کنون چیزی نگفته بودم یکی از دلایلش هم انتظار رها شدن نفرات بود تا در زمینی برابر بحث کنیم، حداقل شما نیز برسم جوانمردی دست از این گروگانگیری بردارید بعد به سایر قضایا خواهیم پرداخت.

1 مهر 92(23 سپتامبر 13)

سعید جمالی (هادی افشار)

منبع:پژواک ایران

 

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط