22.8 C
Paris
Monday, August 15, 2022

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

آخرین کشف شورای مجاهد…!!!

shoray_radjavi

شورای خروس نشان رهبرعقیدتی اطلاعیه صادرکرد . طبق این اطلاعیه و اطلاعیه های قبلی ؛ شورا درقرن 21 آخرین کشف خودش را پرده برداری کرد . ” یه لشگرعضو نادم پيشين مجاهدين “

سابقه امر :

شورای ملی مجاهدین در کودکی به دنیا آمد ، بنا به اظهارات خودشان نطفه شورا از مشروطه شروع شد ! به علت سطح بالای مبارزاتی ؛ شورا مبارزه اش را از شکم ننه اش شروع کرده بود .

شورا در خردسالی تعداد زیادی عمو و خاله ازدست داد . شورا تحت تعلیم و تربیت پدرعقیدتی اش مسعود رجوی قرار گرفت . مسعود از همان کودکی به فراگیری علم و دانش و سواد بی­علاقه بود . دوران شش سالۀ ابتدایی را درمدتی کمتر از نُه سال به پایان رساند . به درس جغرافی وتاریخ بی­توجه بود ولی در عوض از تعلیمات دینی خوشش میآمد. در تاریخ از برادران دینی خودش ، به ویژه خمینی ، خوشش نمیآمد . در هندسه از اسم ذوزنقه خنده­اش میگرفت . خلوص نیت کودکانۀ او در نوباوگی همراه با آشنایی با مذهب باعث شد که شبهای بسیار تا سحر به درگاه خدا و پیامبرانش نیایش کند که امامت او را برای همیشه تمدید کنند . پس ازحکم امامت و اجتهاد رهبرعقیدتی ؛ مسعود رجوی با تاسی ازپیشوای آرمانی اش هیتلرابن علی ( ع ) تصمیم گرفت آنقدر درجا پا بکوبد تا جان ازکونش دربرود !

در1357 مسعود رجوی از زندان آزاد شد و سازمان مجاهدین به طرفداری از چپ­های انقلابی از مذهبیون وامام امت حمایت کرد . مسعود رجوی با شعار « رهبر ما لنین بود؛ شهید راه دین بود » به صفوف فشردۀ انقلابیون پیوست . از آنجا که می گویند انقلاب فرزندان خود را می خورد ، مسعود همان اوائل برای جلوگیری از سوء هاضمۀ انقلاب از فرزندی آن استعفا داد وخود را با سلاح بیمه نمود . والا همین الان مثل رفسنجانی کورتاژ شده بود ! ( بعدها و درروند قضایا سلاح انقلاب ایدئولوژیک را جایگزین و یا مکمل سلاح اولیه کرد )

در سال اول انقلاب ، مسعود یک قبضه سلاح کوتاه به یک دوست انقلابی هدیه داد . با اینکه محل دادن مخفی بود و به رواج بی­ناموسی ربطی نداشت و نشانۀ رابطه با آمریکا و صهیونیسم بین المللی هم نبود، تحت تعقیب قرارگرفت ؛ بنابراین، مسعود شبانه به پاریس رسید . درآنجا اول داماد شد و بعد شورا راعلنی کرد . برای رفتن به عراق دوباره داماد شد و چهار سال زیر زغال های یک انقلاب ایدئولوژیک زندگی مخفی داشت . پس از رسیدن به مقصد وقتی دید آدما عربی صحبت می کنند ، متوجه شد به میهن رسالتی اش و سرزمین الهی رسیده است . وی باقی موجودی خود را برای رفتن به جلو…… با نام شورا به حساب پس اندازی دربغداد واریز کرد ؛ بعد از صدام سهام شورا را به وال استریت سپرد . بعد از صدام وقتی خاطرش جمع شد که انقلاب ایدئولوژیک با سیاست خط موازی با پنتاگن دوباره اوج میگیرد….شروع به کشفیات وبندهای جدید انقلاب را کرد . شورا این روزها خیلی کار مهم دارد . كنفرانس اتحاد برای دمکراسی در استکهلم را به تخم راستش حساب نمیکند . رضا پهلوی را مسخره میکند….و متقابلا آنها هم شورا و مسعود را به تخم چپشان حساب نمیکنند . مسعود با شورایش کلا کسی را طرف حساب نمیداند و تمام انرژی شان صرف اعضای نادم پیشین میشود . مسعود یا رهبرعقیدتی هنوز نفهمیده که دیریست انسان و تاریخ او را در قرن بیستم پیاده کرده اند و جا گذاشته اند . یعنی سالهاست که فصل و قرن بیانیه های جمعی و بی حاصل گذشته است . ما درفصل سوال و جواب هستیم و نه قرن جلبرگ ننه جان مسعود !!! یعنی 5 میلیون و 200 هزار امضاء و بیانیه تخمی هم که برای یک نامه بیاورید ؛ حالا دیگه مطمئن باش چند نفری هم سوال دارند . ذهنهای ترک خورده و شکسته هوادار و بقیه ها که با نامه فرو ریختند ….را میشود مثل چینی شکسته با بیانیه و امضاء بند زد ولی دیگه آب ریخته شده را نمیشود جمع کرد ! جواب سوالات جدی جیغ بنفش و نشخوار ترهات قرن پیش استالین و مائو و خمینی نیست……

شورای ملی مجاهد ابتدا به واشنگتن و بعد به بریتانیا و سپس به انگلستان و از آنجا به یونایتد کینگدام و نهایتا به خدا متصل است . پس از مدتی ممکن است بعضی اعضای شورا متوجه شوند اینها همه­اش یک پدیده است. در خارج از کشور، شورا با دقت و از نزدیک اعضای نادم را رسما به سیخ میکشد . شورا منع شرعی و قانونی کمیسیون امنیت و ضد تروریسم برای خوانندگی درحالت مستی را لغو کرد . در حالی که این کمسیون نیز مانند بقیۀ بلبلهای غیرمذهبی شورا وقتی مشروب خورده باشد ، بهتر خوانندگی کند .

در سالهای اول حیات بیولوژیک شورا ، مسعود که هنوز رشتۀ سیاستمداری را فرا نگرفته بود ، حقوق بگیر نبود، اما پس از مدتی به هنگام رسیدن به مقام امامت عقیدتی توسط یکی از عربها که اول اسمش صدام بود حقوق بگیر تیزهوش شناسایی شد . خوشبختانه کوششهای کشور فرانسه برای برگرداندن او به کشورش هنوز ناموفق بوده است چون مسعود بعد از صدام درخانه بولتون بسط نشسته است . جان بولتون گفت : «ما برای اعضای شورا و رهبری مجاهدین همیشه بلیط مجانی میکنیم ولی آنها اصرار دارد پول بلیط را نقد بگیرند تا به حساب روشنفکران غربی بریزند . »

شورا 600 عضو دارد . اکثراعضاء شورای خروس نشان مجاهد ؛ در جوانی برای بلند قد شدن به بسکتبال پرداخته بودند. ولی متأسفانه نتیجۀ معکوس گرفتند و چند سانت کوتاهتر شدند . درعوض ورزش دیگری که شورا خیلی به آن علاقه دارند جهاد اکبر و غسل هفتگی و نشست عملیات جاری است ! از وزنه برداری هم بدشان نمی آید . از سازهای موسیقی بیش از همه به نواختن سرنا ازسرگشاد علاقه دارند ، ولی پزشک معالجشان دکترنظم نوین ؛ زدن ساز بزرگتر از بوق را به آنها اجازه نمیدهد .

از نظر مذهبی ، شورا خودش مثل کعبه لمیرتابو است و نیازی به اعتقاد ندارد . به همۀ کتب آسمانی علاقه دارند و مواظب است آسمانها روی سرش نیفتند .مرام سیاسی شورای ملی مسعود رجوی کمونیسم مایل به نظم نوین براساس توزیع عادلانۀ ثروت بین ثروتمندان و توزیع عادلانۀ فقر بین فقرا وتوزیع عادلانۀ تانک بین جنایتکاران و توزیع عادلانۀ وایاگرا بین تجاوزکاران وتوزیع عادلانه انقلاب ایدئولوژیک بین خوشگلا است . اعضای غیرمجاهد شورا خود را آماده میکنند تا در ويلپنت پاريس تنبک بزنن وحالشو ببرن . این اعضای خیلی مبارز قراراست تا به درويلپنت پاريس به اعضای نادم و پيشين مجاهدين فحش مودب سیاسی بد بدهند و ساندیس بزنن..آنها یحتمل با خودشان فکرمیزنن که اطلاعیه کمسیون امنییت شورا به کل شورا ربطی ندارد ؛ ولی قطعا چائیدن…..

از لحاظ لیاقتهای فردی مسئول اول شورا یعنی مسعود رجوی ؛ موفق شد 3 ازدواج رسمی طی 3 سال داشته باشد و 700 صیغه ایی طی 20 سال…که درتاریخ شیعه رکورد دار جهان است ! کوشش او برای نشان دادن ربط ازداوج با امرمبارزه باعث شد که نهایتا به غیبت برود ! اما فعاليت هاي يكانهاي ارتش آزاديبخش در داخل كشور ؛ شامل یگانهای ماش پران و شیشکی زن خودش حکایتی ست جداگانه ننه…..

درحال حاضر مسعود رجوی مسئول شورا با حفاظت مکفی از طرف CIA ؛ کارهای تبلیغاتی مثل عکس یادگاری گرفتن همه ساله در ويلپنت پاريس را داده به کف دست مریم ؛ و خودش امورات اعضای نادم و پیشین را ازهمان غیبت رسیدگی میکند . مقلدانش هم لمیرتابو جیغ بنقش میکشن ! شورا به اطلاع همه جیغ کشهای بیمار( هوادار) رسانده است که تبعات ناشی از انواع جیغ ، مثل بواسیرتوحیدی یا سیاسی را؛ فورا خودش درمان میکند !

03.06.2013
اسماعیل هوشیار – tipf
hoshyaresmaeil@yahoo.com

با الهام از نوشته یک طنزنویس خفن

 

 

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط